סובלת משחלות פוליציסטיות?

זה הזמן שלך להחזיר את החיים לסדרם התקין!

הדרכת אונליין ללא עלות בזמן שמתאים לך!

4 השלבים שיחשפו בפנייך איך להתנהל על מנת להיפטר משחלות פוליציסטיות בצורה טבעית לחלוטין!

הירשמי ובחרי את המועד המתאים לך לצפייה!

מה יהיה בהדרכה?

תלמדי להבין את המערכת ההורמונלית שלך, ולמה יש לך שחלות פוליציסטיות

תכירי את 3 הטעויות שאולי עשית עד עכשיו  ותביני מה את צריכה לעשות על מנת להבריא באופן טבעי

סדנת תזונה לשחלות פוליציסטיות

תלמדי את 4 השלבים לריפוי שחלות פוליציסטיות

נחזיר את הסדר לחיים שלך ואת השליטה על הבריאות שלך עם כלים להצליח במהפך הבריאותי!

הירשמי ובחרי את המועד המתאים לך לצפייה!

נעים מאוד! אני מירי לאב, 

סבלתי רוב חיי משחלות פוליציסטיות, התמודדתי עם מחזורים ששיתקו את חיי היומיום שלי, הפלות חוזרות והתדרדרות לקדם סכרת ואפילו גידול על המעי.

ניסיתי את כל השינויים התזונתיים שאת יכולה לדמיין, הלכתי לעשרות רופאים ומומחים, ניסיתי טיפולים הוליסטיים נוספים ללא הצלחה, אבל ידעתי שחייב להיות פתרון.

כשהגעתי לתחתית של הבריאות שלי והייתי מאושפזת עם כאבים בלתי סבירים וללא צפי חזרה הביתה- הבנתי שהגיע הזמן למשהו אחר.

נרשמתי ללימודי תזונה טבעית באקדמיה לתזונה קולינרית בקנדה, ותוך כדי יישום של מה שלמדתי התחלתי לראות שינויים גדולים בבריאותי, אבל זה עדיין לא היה מספיק. עדיין היו לי שחלות פוליציסטיות, מחזור לא סדיר ותסמינים נלווים.

החלטתי להמשיך לחקור ולמדתי ממומחים סביב העולם בנושא- ובנוסף, הוסמכתי בתרפיה בתזונה ותוספי תזונה וטיפול אנדוקרינולוגיה טבעית. בסופו של דבר הצלחתי להבריא את עצמי לחלוטין משחלות פוליציסטיות ומשאר ההתדרדרות הבריאותית שלי.

נשים התחילו לשמוע על ההצלחה שלי והגיעו אליי לקליניקה- חלקן השתמשו בצעדים שלימדתי וראו תוצאות מדהימות וחלקן לא.

לא הסכמתי לוותר על הנשים האלה והמשכתי לחקור למה חלקן מצליחות להגיע לריפוי וחלק אחר של הנשים עדיין תקועות. אז גיליתי שיש כמה סוגים, מניעים לשחלות פוליציסטיות ואת החשיבות שיש לניואנסים ודיוקים אישיים אצל כל אחת כדי לראות את כל ההבדל. פיתחתי שיטה ייחודית שכוללת 4 צעדים או פוקוסים על מנת שכל אשה תוכל להגיע לריפוי.

מאז, הנשים שמצטרפות לתוכנית ליווי ושמחוייבות לצעדים שאני מלמדת חוות תהפוכות בריאותיות בחייהן. הן מצליחות להחזיר לעצמן שליטה על גופן ובריאותן. להגיע להיפוך שחלות פוליציסטיות ועל הדרך לאזן את שאר האתגרים הבריאותיים שלהן.

אני מאמינה שיש לך את היכולת להפוך את חייך ולהבריא משחלות פוליציסטיות, בעזרת מזון ותוספי תזונה שהם הבסיס לריפוי ושכדי להגיע לשינוי אמיתי שיישאר איתנו, חייבים שהתהליך יהיה פשוט, כיף וטעים!

בהדרכה לארבעת השלבים לריפוי טבעי משחלות פוליציסטיות, אני הולכת ללמד אותך את הצעדים הנצרכים לריפוי ולבניית הרגלים משני חיים, כך שתוכלי לחזור לשליטה על גופך באופן טבעי ופשוט.

מירי לאב תדמית

הירשמי ובחרי את המועד המתאים לך לצפייה!

© כל הזכויות שמורות למירי לאב

תפריט נגישות