אני מזמינה אותך להשיג שליטה על גופך
ולעבור את הצעדים הדרושים לריפוי טבעי משחלות פוליציסטיות אחת ולתמיד,
עם 
ליווי פרטני מדויק מותאם אישית לגוף שלך וקהילה תומכת,
במסגרת התוכנית:

חופשיה משחלות פוליציסטיות

אם את סובלת משחלות פוליציסטיות ומרגישה לא בשליטה,
את חווה אי סדירויות וכאבים במחזור, קושי בכניסה להריון,
השמנה, אקנה, שיעור יתר או נשירה.

אם את מרגישה מנותקת מהגוף שלך,
לא מצליחה לעשות סדר בכל המידע,
את לא יודעת מה נכון לך לאכול,
כדי שהגוף שלך יוכל להכנס למצב של ריפוי –
כבר ניסית הכל ואת מפחדת שוב להתאכזב –

אני קוראת לך להתעודד,
כי אנחנו הולכות לעבור יחד את כל האתגרים,
ולהביא את הגוף שלך למצב של ריפוי!

נעים מאוד!

אני מירי לאב, בוגרת האקדמיה לתזונה קולינרית בקנדה, מוסמכת בתזונה הוליסטית. מוסמכת לתרפיה בתזונה ובתוספי תזונה. מתמחה בתזונה לבריאות הורמונלית ובפרט בשחלות פוליציסטיות, בעזרת מיפוי אישי מעמיק ומדוייק.

אני מאמינה שיש לך את היכולת להפוך את חייך ולהבריא משחלות פוליציסטיות, בעזרת מזון ותוספי תזונה שהם הבסיס לריפוי ושכדי להגיע לשינוי אמיתי שיישאר איתנו, חייבים שהתהליך יהיה פשוט, כיף וטעים!

בתוכנית הליווי הזאת אני הולכת ללמד אותך את הצעדים המדויקים לריפוי ובניית הרגלים משני חיים, כך שתוכלי לחזור לשליטה על גופך באופן טבעי ופשוט.

מירי לאב

מה נדע ונשיג בתוכנית הליווי

חופשיה משחלות פוליציסטיות?

בשורה התחתונה –
תקבלי את הפתרון המדויק, המתאים עבורך, עם כל הכלים המתאימים ליישום, 
וכתוצאה מכך –
תחזרי לשלוט על בריאותך.

את התוכנית הזו אני מלמדת בקורס מסודר, מובנה, הנמשך ארבעה חודשים (100 ימים!),
בו נלמד בקבוצה ובליווי אישי צמוד
איך ליישם בחיים עצמם את הדרך הזו,
לריפוי ושליטה במצב של שחלות פוליציסטיות.

לבירורים, שאלות או שיחת ייעוץ והתאמה לקורס, אני מזמינה אותך למלא פרטים בטופס הבא:

הנה מפרט שיעורי התוכנית:

נתחיל בנחיתה רכה עם פתיחת בוקר מיטבית, סדר יום תזונתי והיכרות עם המזווה המבריא לשחלות פוליציסטיות.

נעשה סדר בבלאגן המידע סביב חלבונים, שמנים, פחמימות וירקות, עם דגש על הדברים שצריך לאכול בכל ארוחה, איך נראית צלחת אידיאלית לריפוי שחלות פוליציסטיות, ומה סדר האכילה לעזרה בירידה במשקל למי שרוצה.

אנחנו נכנסות ל-3 שבועות של הורדת דלקתיות – המניע המרכזי לשחלות פוליציסטיות. נתחיל בסוכר – נבין בפשטות את המערכת המורכבת של סוכר, סוגי הסוכר וההשפעות הספציפיות לשחלות פוליציסטיות, נמשיך בהבנה של איך להפטר מהמשיכה למתוק ויחד עם זאת עדיין ליהנות ממתוק מידי פעם – כי רק כך נוכל לעשות שהמהפך הבריאותי יהיה דרך חיים.

נבין את עניין הגלוטן, מה החשיבות בהקשר של שחלות פוליציסטיות והאם זה רק "אופנה", נלמד את עולם הקמחים ללא גלוטן ונכנס למטבח לתרגל לחמים, קרקרים ומאפים נוספים ללא גלוטן – כדי שהמעבר יהיה פשוט וטעים.

נבין בפשטות את עניין החלב וכל סוגיו בהקשר להיפוך שחלות פוליציסטיות. ובנוסף לחלב נלמד על מזונות אנטי דלקתיים שיעזרו להקפיץ קדימה את כל התהליך.

חלק חשוב וקריטי לכל תהליך ריפוי המערכת ההורמונלית הוא חיזוק המיקרוביום-  המח של הבריאות שלנו, משפיע על המערכת ההורמונלית והרבה מעבר. נלמד את השלבים לריפוי.

נקח הפסקה מלימוד תוכן על גופנו ונכנס לשבוע של פרקטיקה על ידי לימוד כלים כדי להקטין את הזמן שלנו במטבח ולדאוג למקרר ומזווה מלאים לכל השבוע בעזרת שיטת ה"הכנות"

פעילות גופנית חייבת להיות חלק בלתי נפרד מתוכנית להיפוך שחלות פוליציסטיות אבל יש דיוקים חשובים שחשוב שנכיר, יחד עם טיפים להצליח להתמיד וליהנות מכל רגע בו את מזיזה את גופך.

אנחנו כבר מתחילות לחוות שינויים בגופנו- נסקור את הווסת ולאן אנחנו שואפות להגיע, נדייק דגשים של חוסר איזון הורמונלי, נדבר על אמצעי מניעה ושלבים במחזור.

בנוסף, נלמד לעומק את נושא הפוריות, הפלות, הריון לנשים עם שחלות פוליציסטיות – עם דגשים חשובים לידיים מלאות בעז"ה. נקנח במידע חשוב לגיל המעבר – לכל מי שנמצאת בשלב החשוב הזה או כידע לעתיד.

נכנס ל-3 שבועות של דיוקים לגבי תסמינים מהם את סובלת – בשבוע הראשון נתייחס לתסמין הכי שכיח וזה אתגרי משקל- נדבר על דגשים חשובים כדי לראות תוצאות בירידה במשקל ונסקור מחקר חדש סביב הנושא של בלוטת התריס בהקשר של שחלות פוליציסטיות, חומצה יורית בהקשר לשחלות פוליציסטיות ועוד

השבוע נעסוק בתסמינים שקשורים ישירות לעודף אנדרוגנים כמו שיעור יתר, אקנה ונשירת שיער ונלמד איך להרגיע את ייצור עודף האנדרוגנים ודגשים תזונתיים ומעבר על כל אחד מהתסמינים.

השבוע נלמד על תסמינים שקשורים לאדרנל ומשפיעים על מצב הרוח שלנו- דכאון, חרדה ולחץ- עם דגשים תזונתיים לריפוי. בנוסף, נלמד על מחלות אוטואימיוניות שהרבה פעמים מגיעות יחד עם שחלות פוליציסטיות ועל הדגשים החשובים לכל מי שסובלת ממחלה כזו.
יש השפעות סביבתיות שיכולות לעשות לנו נזק רב בתהליך היפוך שחלות פוליציסטיות- נבין מה אנחנו בדיוק יכולות לעשות כדי לנקות את הגוף שלנו מהנזק הזה
בליווי האישי, תקבלי המלצה מדוייקת לתוספי תזונה ותראי את ההשפעות המדהימות בדרך – לקראת סיום התוכנית נסכם איך ממשיכים הלאה, מה חשוב לדעת להמשך, ודגשים לכל סוגי התסמינים והאתגרים שאת חווה.

לקראת סיום, נעבור הדרכה פרקטית לבניית הרגלים- נלמד איך לקחת את כל מה שלמדנו עד עכשיו ולהפוך את זה לדרך חיים של ממש.

איך ממשיכים מכאן, מה הדגשים הכי חשובים לקחת הלאה – נסכם ונחגוג את ההצלחות שלנו!

כך נתנהל בתוכנית הליווי:

השיעורים:

←  בהצטרפות לתוכנית הליווי תקבלי גישה לאתר הקורסים ובו ייפתח לך בכל שבוע שיעור חדש, מוכן עבורך להקשבה בזמנך הפנוי. אתר הקורסים יישאר פתוח עבורך לכל החיים, לצפיות חוזרות.

←  השיעורים כוללים: סרטונים קצרים וקלים לצפיה – להבנת הצעדים לריפוי טבעי ואיך להטמיע את הנלמד, משימה שבועית, מתכונים, צ'קליסטים ברורים כדי שתוכלי ליישם את החומר הנלמד בחיים שלך, בהקדם האפשרי ובקלות!

הליווי האישי:

←  בהצטרפות לתוכנית תקבלי קישור למילוי שאלון בריאותי מפורט. בעקבותיו נעשה מיפוי ראשוני של המצב הבריאותי האישי שלך.

←  תקבלי רשימה מדויקת של בדיקות דם לביצוע, עם הסבר מפורט, כדי להמשיך את המיפוי.

← עם כל המידע שיש, אבנה עבורך סיכום ומיפוי של הגוף שלך – מה המצב, מה המניע אצלך לשחלות פוליציסטיות, ניתוח בדיקות הדם ועל מה אנחנו נעבוד כדי להגיע להיפוך שחלות פוליציסטיות ולמטרות הבריאותיות שלך.

←  את הסיכום תקבלי במייל, עם המלצות אישיות לניואנסים תזונתיים ספציפיים מותאמים אלייך ובנוסף המלצה לתוספי תזונה שיקפיצו את כל התהליך ריפוי קדימה.

← תוך כדי התהליך, תמלאי טופס בריאות ביניים לדיוק התהליך – לראות שאת מתקדמת נכון ואנחנו לא מפספסות שום דבר ובנוסף, תשלחי אליי 3 פעמים יומן אכילה והרגשה, לניתוח התהליך וקידום שלו קדימה.

בסיום התהליך תקבלי קובץ סיכום והנחיות להמשך, כולל תוספי תזונה וכל הדגשים עבורך.

הקבוצה:

←  בכל שבוע יהיה מפגש קבוצתי, בימי ראשון בשמונה וחצי בערב, ובו יהיה מקום לשאול את כל השאלות שלך (גם באנונימיות), יחד נתקדם גם בעבודת Mindset משותפת. המפגשים מוקלטים ועולים לאתר הקורסים למי שלא יכולה להשתתף בלייב.

← בנוסף, את מוזמנת לקבוצת ווטסאפ ייחודית למשתתפות הקורס – מקום לשתף, לשאול, לתמוך – קהילה מדהימה של נשים מחוייבות לתהליך – יחד חופשיות משחלות פוליציסטיות!

בסיכומה של התוכנית:

תדעי מה כן לאכול, ותהני מכל ביס!
יהיה לך את הידע הנדרש על גופך, על מצבך הייחודי,
על האופנים שבהם כדאי לך להתנהג – מבחינת תזונה מתאימה, מבחינת הרגלים הנכונים לך –
כדי להיות בריאה, חזקה ושולטת בגופך.

מה עוד תקבלי במסגרת תוכנית הליווי?

הכל כדי שיהיו לך את הידע והכלים הנכונים לשנות את בריאותך לאורך שנים.

למי התוכנית מתאימה?

משתתפות בתוכנית מספרות:

מי אני ומה מביא אותי לכאן?

אני מירי לאב, בוגרת האקדמיה לתזונה קולינרית בקנדה, מוסמכת בתזונה הוליסטית. מוסמכת לתרפיה בתזונה ובתוספי תזונה. מתמחה בתזונה לבריאות הורמונלית ובפרט בשחלות פוליציסטיות.

אני כל כך ברת מזל שהצלחתי לעזור למאות נשים כמוך לרפא את גופן ולהיות בשליטה מלאה על בריאותן תוך שימוש בכוח הריפוי של אוכל טעים, בשיטה מדויקת שמתייחסת באופן אישי לכל אחת ולגופה המיוחד ולסוג השחלות הפוליציסטיות ממנו היא סובלת!

אני מאמינה שמזון אמיתי הוא הבסיס לריפוי ושכדי להגיע לשינוי אמיתי שיישאר איתנו, חייבים שזה יהיה פשוט, כיף וטעים! מחכה בקוצר רוח ללוות אותך באופן אישי ללמוד את כל הידע שצברתי במהלך השנים ממומחי שחלות פוליציסטיות סביב העולם ומהנסיון שצברתי אצלי בקליניקה.

הדגשים שאלמד אותך ממש שינו את חיי. גם אני סבלתי משחלות פוליציסטיות וחוויתי ממקור ראשון איך זה מרגיש סוף סוף ובפעם הראשונה בחיים לחוות מחזור סדיר, רגוע, נטול כאבים ונטול דרמה. חוויתי הצלחה בכניסה להריון שכל כך הפתיע אותי. השלתי קילוגרמים עודפים בזמן שאכלתי ונהניתי מכל ביס שהכנסתי לפה – נגמרו הדיאטות הבלתי נגמרות וחוסר הרעב המתמיד.

עברתי המון קשיים וסבל בכל מה שקשור למסע הבריאות שלי וסוף סוף הצלחתי למצוא את הדרך להשתלט על הבריאות שלי, לעשות את זה בשמחה ולהפוך את זה לדרך חיים למרות המירוץ המתמשך והעומס… ויותר מכל דבר אחר, אני רוצה לחלוק את זה איתך! אני כל כך ברת מזל שהצלחתי לעזור למאות נשים כמוך לרפא את גופן, להיות בשליטה על בריאותן וחייהן תוך שימוש בכוח הריפוי של אוכל טעים!

אם את סובלת משחלות פוליציסטיות, התוכנית המקיפה, המותאמת האישית והיחידה במינה הזו – היא המתנה הכי גדולה שאת יכולה לתת לעצמך: כדי לעשות סדר בבלאגן, לדעת איך לדייק ולהשאיר את התסכול והייאוש מאחור. כי זה אפשרי. וזה הזמן שלך לצאת למסע של שליטה על בריאותך!!

אני מצפה כל כך לעבוד יחד איתך להיפוך שחלות פוליציסטיות בתוכנית המדהימה ומשנת החיים שלנו!
שולחת אהבה, מירי

מה המחיר להצטרפות לתוכנית הליווי?

הסבב הבא מתחיל אחרי חנוכה ב28/12

המחיר הוא 3400 ₪

* יש אפשרות לתשלומים כי ממש חשוב לי שהמחיר לא יהיה מה שיעצור אותך מלהחליט לעשות את הצעד הכל כך משמעותי לריפוי *

מועד פתיחת התוכנית:

הסבב הקרוב יתחיל ב-28.12.22
המפגשים הקבוצתיים יתקיימו בימי ראשון, בשמונה וחצי בערב.
*הקלטות המפגשים יעלו לאתר הקורס מידי שבוע.

אחריות:

אני מעניקה לך אחריות:
אם לאחר 7 ימים בתוכנית הליווי תחליטי שהיא אינה מתאימה לך מכל סיבה שהיא,
אחזיר לך את כל כספך חזרה, ללא שאלות.

לבירורים, שאלות או שיחת ייעוץ והתאמה לקורס, אני מזמינה אותך למלא פרטים בטופס הבא:

© כל הזכויות שמורות למירי לאב

בניית דף נחיתה: רותי גרוסברגר – חרץ

תפריט נגישות

שמחה שנרשמת להתייעצות איתי על תוכנית הליווי!

לחצי כאן לקביעת שיחה בזום איתי

מחכה לדבר איתך!
שולחת אהבה, מירי

מירי לאב