כן, שלחי לי עוד מידע לגבי ריפוי טבעי לשחלות פוליציסטיות!

כוס מים לפתיחת היום

אז בין אם זה נשמע הגיוני ובין אם זה פחות מתחבר לכם,

שתיית כוס מים בפתיחת הבוקר היא קריטית לבריאות גופנו וזה הרגל אחד קטן וכ"כ פשוט שיכול להביא לשינוי דרסטי לטווח הארוך ואפילו לטווח הקצר.

לאחר לילה שלם של שינה, הגוף שלנו במצב מיובש. תדמיינו את ההרגשה היבשה שיש לכם בפה בסוף יום צום או באמצע טיול במדבר כשנגמר לכם בקבוק המים.

ככה כל האיברים הפנימיים שלכם מרגישים. על מנת שכל מנגנוני הגוף יתפקדו היטב, הבוסט הזה של המים, מחזיר נוזלים לכל הגוף ונותן לגלגלים להתחיל לנוע בטוב.

מעבר לזה, בזמן השינה, הגוף שלנו עובר ניקוי ועיבוד של כל מה שאכלנו, נשמנו ועיכלנו ביום לפני. הכבד מלא ברעלים שנאספו שם שרק מחכים להתנקות מהגוף. הכוס מים הזאת על הבוקר שולחת מסר ועוזרת לנקות את המערכת מכל הרעלים שהתאספו בגוף במשך הלילה.

עוד דבר נפלא שהמים עושה- הוא מאותת למערכת העיכול להתחיל לפעול. החומצות במעי מתעוררות ועושות הכנה לקראת המזון שיגיע בקרוב. לכן זה כ"כ קריטי כדבר ראשון על הבוקר. כן, כן, עוד לפני הכוס קפה. ובונוס- שתיית מים מרובה בתחילת היום (ובכלל במשך היום) יכולה להוריד את כמות האכילה מעצם כך שלפעמים איתות של רעב הוא בעצם רק צמא.

נקודה נוספת- הכוס מים הראשונה בבוקר נותנת גז למח שלנו. לפעמים אנחנו מתעוררים עם הרגשת ענן בראש. המים מפצים על כך וזה במיוחד קריטי על מנת להתחיל את היום עם ראש צלול.

השתכנעתם? אז קדימה!!

כל יום למשך חודש אוגוסט מתחילים את היום בכוס מים.

לוקח בין 20-30 ימים לבנות הרגל חדש, כל חודש נוסיף הרגל אחד וכך נבנה מדרגה על גבי מדרגה לחיים בריאים יותר.

לבריאות בקלות!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות

לקבלת אוסף מתכונים לבריאות הורמונלית מלאו את הטופס הבא