אני מירי לאב,
נשואה ללייזר ואמא לשישה מתוקים (5 בנים ותינוקת אחת נסיכה).
אני גרה במרחב המדהים של הנגב ובחורף משוכנעת שלא הדרמנו מספיק. 🙂
אני בוגרת של האקדמיה לתזונה קולינרית בקנדה, בוגרת החוג למנהל מלונאי בכיר, שוזרת פרחים, מדריכת מחול מודרני ומעצבת עוגות לשעבר.
בעיקר, אני מנסה כל הזמן למצוא איך להוסיף טוב, בריאות, שמחה ואהבה לחייהם של נשים בכלל ואמהות בפרט.
מאז שאני בתיכון, אני עוסקת בענייני בריאות הגוף. בזמני הפנוי הייתי נוסעת למרכז העיר של ירושלים ומשתתפת בהרצאות וסדנאות של תזונה, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ועוד.
בתור מי שעברה טלטלות רפואיות בחיים, השמנת יתר, שחלות פוליציסטיות, הפלות חוזרות, אסטמה חריפה בעונות מעבר עם אשפוזים רבים וקדם סכרת, הבנתי שאני צריכה לעשות שינוי אמיתי, שינוי שיתקיים לטווח ארוך..
למדתי את הכח העוצמתי של המזון להיות התרופה הכי מדהימה או הרעל הכי איטי שלנו.
לאט לאט הצלחתי להעביר את הגוף שלי מהפך ותהליך שאני עדיין מתקדמת בו יום יום.
אביב אחרי הלימודים היתה הפעם הראשונה שיכלתי ליהנות מהפריחה. לנשום. לצאת מהבית. ופשוט לנשום…, נכנסתי להריון במהירות ובקלות יותר ממה שהיה לי בעבר ומעל הכל, הצלחתי לאזן את רמות הסוכר שלי ואני כבר לא קדם סוכרתית- אפילו לא קרוב לזה. הקילוגרמים העודפים נעלמים להם לאט לאט ופתאום יש לי אנרגיה. אמיתי! אנרגיה לטפל בי ובמשפחתי!
ואחרי כל המהפך הזה, הבנתי כמה זה חשוב שתזונה בריאה תהיה קלה ונגישה לכולם. זה פשוט משנה חיים!!
וזה מה שאני עובדת עליו בחצי שנה האחרונה- להביא לכם תוכנית שתהיה לכם קלה, שתוכלו לאכול בריא באמצע השבוע בקלות, שזה יהיה פשוט ומתקיים לטווח ארוך ולא רק שזה לא יהיה יקר, זה גם יכול לחסוך לכם בהוצאות!
אני זוכרת את עצמי אחרי אחת הלידות, שוכבת לבדי בבית באמצע היום. מדוכדכת. עייפה. בודדה. לא הבנתי איך אף אחד לא שם לב. לא עוזר לי… בהסתכלות אחורה, אני יודעת להגיד שלא הייתי לבד. כל אחת ואחת עוברת תהפוכות וטלטלות בבית שלה. לכל אחת יש התמודדויות לא פשוטות במסע הזה של החיים.
התוכנית של Lovefood נועדה להיות שם בשבילכם. קצת עזרה, קצת אהבה בדמות המזון שאתם צורכים בתוך החיים המשוגעים שלנו.
אני מקווה שתתנו לי את ההזדמנות לעזור לכם לאהוב מזון שאוהב אתכם חזרה.
לבריאות בקלות!!
מירי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן