מה אם היה לך דרך

להפרד מהתשוקה הבלתי נגמרת לסוכר ומתוקים

ללא הרגשת רעב וללא הרגשת חסך מפינוקים?

הרבה נשים שסובלות מאתגרים הורמונליים ומחלות אוטואימוניות  נלחמות מלחמה בלתי ניצחת בניסיון להוריד סוכר מהתזונה כדי להביא לריפוי גופן.

הבעיה היא ש...

נשים כמוך צריכות דרך להפתר מהמשיכה לסוכרים, ע"י הבנה של גופן, בצורה שתשמר כדרך חיים ומבלי להתמודד עם ייסורי מצפון תמידיים.

למזלך, יצרתי פתרון שעושה בדיוק את זה.

ברוכה הבאה לפתרון הפשוט שלך:

דרך פשוטה להפתר מהמשיכה לסוכרים לנשים עם אתגרים בריאותיים:

 • נשים עם אתגרי פוריות
 • נשים שסובלות משחלות פוליציסטיות
 • נשים שסובלות מאנדומטריוזיס
 • נשים עם אתגרים בבלוטת התריס
 • נשים שסוחבות מחלה אוטואימונית
 • וכל מי שמתמודדת עם אתגר בריאותי שמצריך הימנעות מסוכר

מה כלול:

בהדרכה הזו תביני למה בכלל יש לך משיכה לסוכר ותקבלי כלים חשובים כדי לא להגיע למצב הזה בכלל.

 • בונוס תוספת לסדנא 1- טמפלייט לתכנון תפריט שבועי- כדי שתוכלי להמשיך את מה שלמדנו בסדנא ןלהגיע מוכנה לשבוע ולא להתפס למצבי רעב פתאומיים שמובילים לזלילה לא רצונית.

בהדרכה זו נדייק את דפוס החשיבה שאנחנו צריכות כדי להצליח, כדי להפסיק להילחם נגד עצמינו ולהגיע לשינוי ממקום שמח, רגוע ועוצמתי.

 • בונוס תוספת לסדנא 2- חוברת תרגילי Mindset (דפוס חשיבה) להצלחה!- תרגילים שיקדמו אותך צעד צעד לשינוי אמיתי וכדרך חיים ולשינוי ההסתכלות שלך על שינוי ולהתחיל לאהוב ולהוכיר ולהאמין ביכולת של הגוף שלך לריפוי.

בהדרכה הזו נתרכז ב"מה כן"- כשנדע מה כן לאכול, ההימנעות מדברים שמזיקים לנו תהיה פשוטה יותר.

 • בונוס תוספת לסדנא 3- טמפלייט של רשימת מזונות מומלצים כלליים לבריאות הורמונלית – כדי שתדעי מה כן לאכול ולא רק להשאר ב"לא"…
 • זיהוי סיבות למשיכה לסוכרים
 • מה לעשות במקום
 • איך לדאוג לא להגיע למצבים האלה
 • להבין את שורש הרצון
 • להפוך את הרצון שלנו למעשי
 • לצאת למסע שהוא דרך חיים
 • נכיר מזונות שיעזרו לנו להמנע ממשיכה לסוכרים
 • נלמד איך להתמודד עם שלבי הניקוי סוכר מהגוף
 • ונלמד איך ליהנות מפינוק מתוק ללא סוכר

בנוסף- קבלי את 6 הבונוסים האלה שיעזרו לך לקצר תהליכים:

בונוס 1

המדריך לנשנושים הקנויים האהובים עליי- לא תמיד יש לנו זמן במטבח אבל הצורך לנשנוש מגיע. אספתי לכן כאן ברשימה את המוצרים האהובים עליי ואיפה ניתן לקנות אותם

בונוס 2

הדרכה מתנה! סוכר ועודף משקל- זה אחד הנושאים שמעסיקים נשים עם אתגרים הורמונליים- בהדרכה זו אני מסבירה את הסיבה לעודף משקל ומה עושים עם זה.

בונוס 3

המדריך לממתיקים לבריאות הורמונלית- אני מפרטת לכן על הממתיקים שאפשר להשתמש בהם כשצריך פינוק מידי פעם.

בונוס 4

קבוצת פייסבוק סגורה למשתתפות הקורס- הרגשת הלבד כשאנחנו מתמודדות עם קושי בריאותי הוא אמיתי. בקבוצת הפייסבוק תוכלי לשאול, להתייעץ, לשתף ולעודד את שאר הקהילה. אענה לך על כל שאלותייך ופעם בחודש יהיה לייב שאלות ותשובות להכנס לנושאים שאתן בוחרות.

בונוס 5

הצטרפות למועדון הלקוחות של "מדבריא"- עם 5% הנחה קבועים לרכישות ב"ניצת הדובדבן" וב- iherb.com כדי שהשינוי התזונתי לא יהיה תלוי במצב כלכלי...

בונוס 6

נקיה מסוכרים בחמישה ימים:
תפריט מלא כולל ארוחות בוקר, צהריים, ערב ונשנושים. עם מתכונים, תוכנית הכנות להתארגנות קלה ורשימת קניות מדוייקת! כדי תוכלי כבר לצאת לדרך בצורה טעימה ומשביעה 🙂

דמייני לעצמך מצב שאת עוברת את היום בלי מחשבה על אוכל. את אוכלת ארוחות טעימות בזמן הארוחות ובין הארוחות את נהנית מאנרגיה, מצב רוח נהדר ורוגע.

איך היית מרגישה בידיעה שאת כבר לא צריכה כל הזמן פיקס מתוק כדי לעבור את היום או שעה הקרובים?

איך העתיד שלך יראה בידיעה שהצלחת להפרד מתשוקות לסוכרים, עברת לתזונה מבריאה שיישמר לך לכל החיים?

 

זה מה שהקורס  "בטלי את התשוקה לסוכר!" יכול לעשות בשבילך…

איך הבריאות שלך תראה אם:

אם את כמו רוב הנשים שמתמודדות עם אתגרים הורמונליים ובריאותיים, את מרגישה שניסית את הכל, מוויתור על פחמימות, להרעבה עצמית…

או אולי ניסית אסטרטגיה שראית בספר, רק כדי לקבל את אותם תוצאות שוב ושוב.

ואולי עכשיו את מודאגת שזה רק עניין של זמן לפני שהמצב הבריאותי שלך בלתי הפיך.

אין לך כבר זמן לבזבז על דברים שלא עובדים. את צריכה דרך אמינה להפטר מהתשוקה לסוכר בדרך להבריא את גופך אחת ולתמיד.

בשונה מדברים שאולי ניסית בעבר, התוכנית הזו הוא קורס פשוט שעוצב כדי שתביני בדיוק את התהליכים בגוף, תדעי איך להפתר מהתשוקה לסוכר, תקבלי את הכלים כדי לעשות זאת וכל זאת מבלי לוותר על פינוקים מתוקים מידי פעם!

בגלל שבואי נודה על האמת, ההימנעות המוחלטת ממתוק- זה מועד לכישלון!

סופסוף תוכלי להחזיר לגוף שלך איזון וליהנות על הדרך.

תשאירי את יסורי המצפון מאחור עם:

למה לבטוח בי?

 • אני לא רק מלמדת את הדברים האלה, אני חיה אותם- היה לי שחלות פוליציסטיות, קדם סכרת, גידול של צ'יסטה על המעי ועוד כמה אתגרים בריאותיים שאחרי שעברתי את הצעדים בתוכנית הזו הצלחתי להפתא לחלוטין מהמשיכה לסוכר ובכך לצעוד קדימה על מנת להבריא את גופי לחלוטין.
 • עזרתי למאות נשים להפתר מהתשוקה לסוכר ומתוק- גם נשים שסבלו במשך כל חייהן מממשיכה לסוכר שהובילה לאתגרים בריאותיים.
 • אני מופיעה איך שאני- בתור מי שעברה את רוב חייה במלחמה נגד גופה- אני כאן כדי לדאוג שלא תצטרכי לעבור את הקשיים שעברתי- שיהיה לך את כל המידע שצריך, את הכלים שיעזרו לך לעשות את השינוי. ברוגע, בשמחה וכדרך חיים ממש.

הי! אני מירי לאב,

אני עוזרת לנשים כמוך שמתמודדות עם אתגרים הורמונליים להבריא את גופן בעזרת מזון.

אחרי שעברתי מסע בריאותי מאתגר של שחלות פוליציסטיות, הפלות חוזרות, עודף משקל, קדם סכרת, אסטמה כרונית, אלרגיות בעונות המעבר שהביאו אותי לאשפוזים רבים וגידול לא ממאיר על המעי.

ההרגשות שליוו אותי בהתמודדות עם המצבים הבריאותיים שעברתי הן תסכול, בדידות, אכזבה מעצמי ומהגוף שלי וייאוש.

והחלטתי שאף אחת לא צריכה לעבור את הדברים האלה יותר.

אחרי שלמדתי באקדמיה לתזונה קולינרית בקנדה, והפכתי למטפלת בתזונה טבעית עם התמחות בבריאות הורמונלית, המשכתי ואני עדיין ממשיכה ללמוד ולחקור באופן קבוע ממומחי תזונה ובריאות הורמונלית סביב העולם ופיתחתי את התוכנית הזו שיכולה לעזור לכל אשה שמוכנה להפתר מהמשיכה לסוכר אחת ולתמיד.

עכשיו זה תורך להשתמש בצעדים האלה ולזכות בשליטה על מצבך הבריאותי כדי שתוכלי לחזור ליהנות מחייך בידיעה שאת בשביל לבריאות כדרך חיים.

ביטול התשוקה לסוכר הוא אחד הצעדים הראשנים וחשובים ביותר ואני יודעת ומאמינה שכל אחת יכולה לעשות את השינוי הזה, לא משנה ה מצבה הבריאותי.

רק תדעי שכל מה שתרצי הוא בר השגה עכשיו…

שאלות ותשובות:

 • כמה זמן הקורס הזה ידרוש ממני? – בפועל את יכולה לעבור על כל החומר תוך שעתיים בודדות. אבל אני ממליצה להקשיב לכל סדנא לעכל אותה לפחות ליום ואז לעבור לשיעור הבא. אפשר תמיד לחזור על הדברים שוב ושוב.
 • איך אני מקבלת גישה לקורס ובונוסים? – הכל נמצא בפלטפורמה מסודרת. הסרטון הראשון מסביר איך הפלטפורמה עובד ואיפה למצוא כל דבר. לאחר ההרשמה תקבלי מייל עם גישה לקורס.
 • מה אם אני מחליטה שזה לא בשבילי? – אם את רואה שזה לא בשבילך, שלחי מייל לmidbarioasis@gmail.com תוך 7 ימים מהרכישה כדי לקבל החזר מלא.
 • מה קורה אם אני צריכה תמיכה או שיש לי שאלה?– חשבתי על זה וזו הסיבה שאת תקבלי גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה- הקהילה של "תלמידות" בלבד. את יכולה לשאול שם שאלות, לקבל פידבק ותמיכה ממני ושאר משתתפות הורס. זו דרך מדהימה ליצור קשרים עם נשים כמוך כדי שתוכלו לחלוק רעיונות, מתכונים ולעבוד יחד כדי לקבל תוצאות טובות יותר. בנוסף, מידי חודש אעלה ללייב שאלות ותשובות כדי להכנס איתכן לעומק בנושאים שמעסיקים אתכן.

מה מספרים לקוחות שלנו?